Header-Logo

سایت GenPlus.ir رسانه ای است در حوزه سرگرمی که با همکاری سایت های فعال در این حوزه، به عنوان اولین کتابخانۀ سرگرمی در ایران، راه اندازی شده است. هدف ما ارائه طیف وسیعی از مطالب در ساختاری منظم، طبقه بندی شده، دلچسب و همراه با خلاقیت در یک فضای رقابتی می باشد.

علاوه بر مطالب سایر سایت ها، مطالبی توسط گروه GenPlus در سایت منتشر خواهد شد که همواره می کوشیم این محتوا تا حد امکان خاص و متفاوت باشد و به جبران کمبودهای موجود در سایت بپردازد و افزون بر آن حال و هوای تازه ای به فضای سایت ببخشد.

ایجاد یک رقابت سالم بین سایت های مختلف در GenPlus نقاط ضعف و قوت آنان را آشکار می سازد و باعث افزایش سطح کیفی مطالب در حوزه سرگرمی خواهد شد، همچنین زمینه ای برای آشنایی هر چه بیشتر کاربران با سایت های برتر در این زمینه فراهم خواهد شد.

گروه GenPlus به گسترش همکاری و روابط با سایت های مختلف در حوزه سرگرمی علاقه مند می باشد، بنابراین از کلیه سایت های فعال در این حوزه برای حضور در این رسانه دعوت به عمل می آوریم و می کوشیم تا در طول این همکاری بهترین ها برای آنان اتفاق بیفتد.

لازم به ذکر است که همه مطالب با اجازه مستقیم از ناشران آن ها و رعایت کپی رایت از سوی ما در GenPlus منتشر می شوند، بنابراین کلیه سایت های همکار حقوق خود را در مقابل بازنشر مطالبشان در سایتی جز GenPlus.ir محفوظ خواهند دانست.

همه موارد
همه موارد
همه موارد